Це доволі складне завдання, але, якщо Ви маєте силу волі та вмієте правильно організувати свій час, виконати його можливо. Самостійно підготуватися можна, слідуючи декільком простим порадам. Як відомо, тест складається з завдань, що включають в себе читання, використання англійської мови і лист. Для виконання всіх трьох частин, в першу чергу, знадобляться знання граматики і лексика. Тому, насамперед, необхідно скласти план самостійних занять.
Вивчення граматики
Для цього можна взяти зміст підручника з граматики і розбити його на ту кількість уроків, яка залишилася до тесту. При цьому варто врахувати час для самоконтролю після кожної пройденої граматичної теми, а також кілька уроків для повтору пройденого матеріалу перед самим іспитом. Темп підготовки ви встановлюєте для себе самостійно, але якщо урок займає більше 1,5 годин - робіть перерви.
Лексика
Що стосується лексичного запасу, то його можна поповнити, виписуючи всі незнайомі слова, які зустрічаються у всіх завданнях при підготовці. Слова не повинні бути просто записані в словник - їх потрібно систематично вивчати і повторювати. Для більш легкого запам'ятовування раджу виписувати не окремі слова, а цілі вирази, в яких вони вживаються. Також корисно складати речення з новими словами і виразами, хоча б усно, так вони будуть запам'ятовуватися швидше. Практика підготовки до тестів полягає у відпрацюванні отриманих знань при роботі з відповідними текстами. Джерелом підбору текстів, як для практики, так і для самих тестів є інформаційно - довідкові, рекламні, газетно - журнальні матеріали, уривки з художньої літератури, зміст яких відповідає навчальній програмі. Тому можна взяти для тренування або завдання попередніх років, або видання на зразок «Англійська мова. ЗНО». (Комплексне видання видавництва Підручники і посібники). Чергуйте завдання для читання з виконанням завдань, призначених для перевірки знань використання мови.
Письмова частина
Варіанти письмових завдань можуть змінюватися, тому слід бути готовим до будь-якого з них. Слід дотримуватися структури написання роботи. Так скажімо, офіційний лист відрізняється за оформленням від неофіційного, есе від записки і так далі. Як зразки можна взяти роботи, зібрані у виданні авторів О.Валігура, Ю.Кіндзерська: "Готуємось до ЗНО. Англійська мова. Зразки завдання з розгорнутою відповіддю". Таким чином, до вашої підготовки на кожному уроці додається виконання письмової роботи в якості тренування. Роботу виконуйте від руки з тією метою, щоб знати, який обсяг рукописного тексту вам необхідно виконати на ту чи іншу кількість знаків (в завданні це буде вказано). Не викидайте роботи після їх написання: перечитуйте, доповнюйте, виправляйте і ,в результаті, у вас буде хороша база творів, які також можна буде переглянути перед тестом.
На додаток до всього, в Інтернеті є маса онлайн тестів і вправ, тренувальних тестів ЗНО попередніх років.
Як готуватися до тестів - самостійно, з репетитором або ходити на спеціальні курси - справа ваша. У кожному разі, підготовка до ЗНО - відмінна база для подальшого вивчення мови. Розвивайте свої навички: дивіться відео, фільми, читайте статті та художню літературу, знайдіть англомовних друзів по листуванню, використовуйте будь-яку можливість для вдосконалення своїх навичок і дуже скоро ви досягнете високих результатів!
Комментариев нет:
Отправить комментарий